Skrze jednotlivé životní situace a jednotlivé životní zkoušky jsem obdržel, řekl bych, mnoho zkušeností a znalostí, které jsem osobně zvládnul aplikovat do svého vlastního života a tím jsem schopen tyto znalosti také předávat těm, kteří o tyto znalosti stojí, ať už formou hromadných tréninků, seminářů, nebo skrze individuální konzultaci a rozvoj.

 

Aktivity pro Vás:                                                             

Tréninky Kung Fu                  

Pravidelně vedu tréninky Kung Fu v klubu Survival & Kung Fu Club Karviná, z.s. ve kterém
jsem byl vytrénován a pokračuji v tradici a předávám nabyté zkušenosti během mé cesty
všem, kdo o tyto zkušenosti mají zájem.

Sepsané E-booky                    

Poskytuji na webu zajímavé články zaměřené na celkový rozvoj vědomí, ať už se jedná formou fyzické, emocionální, nebo duchovní stimulace, každý zde může najít zajímavé informace, díky kterým se může posunout zase ve svém životě o kousek dále.

Relaxační terapie (masáž)     

Proces relaxační terapie uvolňuje určité zábrany, které každý z nás v sobě máme uložené, ať už jsou to ty, které jsou v těch nejniternějších oblastech, nebo jsou to jen ty povrchové, které nám “brání” v dosažení stavu skutečné relaxace a přirozenosti. 

Aktuálně přerušeno. ~

Pořádané workshopy, akce a pobyty                             

Workshopy

Rozvojové pobyty

PROJEKT SIOMA X.
pro celkový rozvoj vědomí

Základní rozvoj člověka přisuzuji zejména “FYZICKÉMU TRÉNINKU”, který je aktivním stimulantem těla, mysli a emocí v jednom komplexním balíčku činností.

Druhým klíčovým aspektem je nepochybně “KONCENTRACE”, jejíž trénink nám usnadňuje jakoukoliv práci, ať už je to každodenní činnost, tvorba projektů, fyzický trénink, kultivace vědomí, meditace, … 

Třetím klíčovým aspektem je “VNÍMÁNÍ”, jehož rozvoj nám otevírá v životech nové možnosti. Vnímání je základ prožívání a proto, abychom byli šťastní, je zcela vhodné jej rozvíjet.

Součástí mých aktivit je také individuální práce s každým, kdo má o rozvoj zájem a je v souznění s mou životní cestou. Zabývám se kromě samotné výuky také iniciací a aktivací potenciálu za pomoci aktivace těla skrze akupresurní body, energetické ladění a skrze konverzaci s člověkem, aby si sám uvědomil, čeho chce vlastně ve svém životě dosáhnout. 

Aktivace těla
Masáž, stimulace skrze “akupresuru”

Energetické ladění
Vyladění “energetické matrice”

Mohlo by Vás zajímat také: